BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Lampdelar 10302285
nr 1030 2285
Lampdelar
diverse, bland annat bordslampor, modell äldre
Kondition: skador, slitage, nagg
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 11 april 2016
kl 18:01:10
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
350 kr